گرمکن هواگاز

یکی از ملزوماتی که همیشه در بیشتر کارهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد گرمکن های هواگاز است . این گرمکن ها همانطور که گفتیم هواگاز هستند و با اکسیژن و گازاستیلن یا پروپان قابل استفاده می باشد . این گرمکن ها دارای سری هایی هستند که میزان کوچکی و بزرگی آن شعاع حرارت آن را تعیین می کند .
مشخصات فنی
کاربرد
مشاوره رایگان
مشخصات فنی
گرمکن ها دارای یک دسته ، یک لوله استیل و سری H5 می باشد . این گرمکن برای تمامی صنایعی که نیاز به کار پیش گرم و ذوب دارند .
این گرمکن ها دارای ۵ سری هستند که با نام H1.H2.H3.H4.H5 معروف هستند .سری ها از برنج و روکش مسی بسیار قوی تولید می گردد .
حرارت در سیستم هوا و گاز به صورتی است که با گاز اکسیژن و استیلن تا ۳٫۱۰۰ درجه و با اکسیژن و گاز پروپان تا حدود ۲٫۸۰۰ درجه را ارائه می کند .
گاز استلین یا اتین یکی از گازهای ویژه برای این سیستم است زیرا علاوه بر حرارت بالاتر  برش ، جوش و شعله تمیز تری نسبت به گاز پروپان دارد ولی عموم مردم به علت گرانی گاز استیلن از گاز پروپان استفاده می کنند .
کاربرد
گرمکن ها برای تمامی صنایعی ( دندان سازی ، صافکاری ، صنایع فولاد ، صنایع هواپیمایی و هوا فضا )که به پیش گرم یا ذوب فلزات نیاز دارد استفاده می شود 

 

مشاوره رایگان

لطفا جهت اطلاعات بیشتر و یا خرید محصولات با فروشگاه تماس حاصل نمایید

۰۲۱-۶۶۳۴۹۶۹۱

۰۲۱-۶۶۳۴۹۶۹۲

۰۹۱۰۰۵۵۶۰۶۰

, , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
برش هواگاز
نوشتهٔ بعدی
کپسول

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Enter Captcha Here : *

Reload Image

فهرست